ezcast

EZCast چیه ؟

ایزی کست یا همون EZCast ، شرکتی است که به تولید انواع دانگل HDMI (انتقال تصویر بی سیم ) ، دانگل انتقال صدای بی سیم ،دانگل وای فای و ویدئو پروژکتور می پردازد. این شرکت در سال 2006 تاسیس شده و هم اکنون در بیش از 30 شرکت به صورت حرفه ای مورد استفاده و پشتیبانی قرار گرفته است. در ایران شرکت EZCastiran به فروش و پشتیبانی محصولات این شرکت فعالیت دارد.

محصولات ایزی کست

در ابتدای کار Ezcast به تولید دانگل های انتقال تصویر ساده می پرداخت . به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی و همینطور گسترش نیاز کاربران ، این شرکت به تولید محصولات متنوع و حرفه ای تر ادامه داد. ایزی کست محصولاتش را در شاخه های EZCast ،EZCast Pro ،WiFi Dongle ، Quatropod ، EZCast Beam و ماژول ها دسته بندی کرده است. این محصولات شامل دانگل HDMI ، دانگل وای فای ،، دستگاه های انتقال تصویر حرفه ای و انواع ویدئو پروژکتور می باشد.

دانگل های انتقال تصویر این شرکت به دو دسته EZCast و EZCast Pro تقسیم میشه. دانگل های EZCast با پشتیبانی از نرم افزار به همین نام مخصوص انواع مصارف خانگی و شرکتی و حرفه ای برای استفاده همزمان 1 کاربر تولید شده. دانگل EZCast Pro محصولی است که برای استفاده همزمان 2 یا 4 کاربر استفاده می شود و از نرم افزاری به همین نام ایزی کست پرو پشتیبانی می کنند.

محصولات ایزی کست ezcast

چرا باید از ایزی کست استفاده کنیم ؟

تنوع دانگل های HDMI در بازار بسیار زیاد است. برندهای متفرقه و مختلفی با نام های Anycast یا Mele Cast یا Wecast و … در بازار عرضه شده است که توسط تولید کنندگان مختلفی به بازار ارائه می شوند و به همین دلیل پشتیبانی نرم افزار و سخت افزاری بسیار ضعیفی دارند. علاوه بر آن این دانگل ها قابلیت پشتیبانی از نرم افزار مناسبی برای سیستم عامل برخوردار نیست و به همین دلیل قابلیت استفاده برای هر دستگاهی را ندارند. اما داستان EZCast فرق داره ! دانگل های ایزی کست توسط یک شرکت معتبر پشتیبانی می شوند که برای هر محصولی اپدیت های نرم افزاری منظمی ارائه میکنه. علاوه بر اون به دلیل پشتیبانی از نرم افزارهای EZCAST و EZCAST Pro این دانگل ها قابلیت استفاده برای هر موبایل ، تبلت ، لپتاپ و کامپیوتریبا سیستم عامل های ویندوز ، Mac ، اندروید و iOS در دارند.

نرم افزار ایزی کست

شرکت ایزی کست ایران ، نماینده رسمی محصولات شرکت EZCast در ایران است که به فروش ، پشتیبانی و گارانتی محصولات این شرکت می پردازد. ما به عنوان نماینده تلاش کردیم تا علاوه بر فروش تمامی محصولات EZCAST ، به بررسی دقیق این محصولات و برطرف کردن مشکلات احتمالی آن ها توسط ارتباط مستقیم با مسئولین فنی ایزی کست بپردازیم. علاوه بر اون تمام محصولات فروخته شده توسط EZCastiran ، دارای گارانتی معتبر این شرکت می باشند.

فهرست