ویدیو پروژکتور ایزی کست ezcast

بررسی ویدیو پروژکتور ایزی کست Beam V3

شرکت ایزی کست در سال 2020 یک محصول جدید از شاخه ویدئو پروژکتور با نام EZCast Beam V3 عرضه کرد. این ویدئو پروژکتور با تکنولوژی پروجکشن LCD و منبع نوری LED با پشتیبانی از رزولوشن HD یک گزینه مناسب و کاربردی برای کاربران است.

تکتولوژی پروژکتور

LCD

کنتراست

1000:1

ویدئو پروژکتور EZCast Beam V3

روشنایی

200 ANSI Lumens

خروجی تصویر

720×1280

اتصالات ویدیو پروژکتور

اتصالات EZCast V3 کامل است. یک ورودی HDMI 1.4 هت اتصال انواع لپتاپ و کامپیوتر و دستگاه ویدئویی ، یک پورت USB جهت اتصال انواع تبلت و گوشی موبایل ، یک درگاه حافظه TF ، یک خروجی هدفون با جک 3.5 و یک درگاه USB جهت اتصال دانگل وای فای . این پورت ها نیازهای متنوع شما را براورده می کند.

اتصالات ویدئو پروژکتور ایزی کست

اتصال از هر دستگاهی

ویدئو پروژکتور EZCast Beam V3 از قابلیت انقال تصویر بی سیم برخوردار است. به دلیل پشتیبانی از نرم افزار EZCast می توانید هر دستگاه موبایل و تبلت ، لپتاپ و کامپیوتر با سیستم عامل اندروید ، ویندوز ، iOS و Mac OS و همچنین Chrome OS را به این پروژکتور وصل کنید و از انتقال تصویر بی سیم لذت ببرید. نرم افزار EZCast در هر سیستم عاملی قابلیت نصب و اجرایی دارد.

انتقال تصویر بی سیم به ویدئو پروژکتور
اسپیکر ویدئو پروژکتور

اسپیکر بلوتوثی

ایزی کست Beam V3 از معدود ویدئو پروژکتورهای دارای اسپیکر بلوتوثی است. از هر گوشی موبایل و تبلت و دستگاه دیگری توسط بلوتوی می توانید به اسپیکر 5 واتی این پروژکتور وصل شوید و صدای با کیفیت در کنار تصویر خود داشته باشید.

شبکه وای فای دو باند 5G

شبکه وای فای EZCast V3 از نوع دو باند 2.4 و 5G است که در پهنای باند 5G به دلیل عدم تداخلی فرکانسی سرعت و کیفیت انتقال بسیار بالا خواهد بود. شبکه وای فای توسط یک دانگل USB وای فای به این پروژکتور وصل و اضافه می شود.

ویدیو پروژکتور ایزی کست
کیستون ویدئو پروژکتور ایزی کست

نمایش تصویر از هر زاویه ای

با قابلیت 2D electrical Keystone در هر زاویه ای تصویر را اصلاح کنید. کافیست با ریموت تصاویر را از جهت های افقی و عمودی تنظیم کنید تا گوشه های تصویر اصلاح و درجای درست قرار گیرند.

متناسب برای موبایل

روی بدنه ایزی کست V3 یک شیار تعبیه شده تا بتوانید موبایلتان را روی آن گذاشته و از انتقال تصویر صفحه گوشی بر روی پروژکتور لذت ببرید. همچنین می توانید به صورت همزمان گوشی موبایلتان را شارژ کنید.

موبایل و ویدئو پروژکتور
فهرست