دانگل ezcast pro 2

بررسی دانگل ایزی کست پرو 2

دانگل EZCast Pro 2 جدیدترین محصول شرکت ایزی کست از خانواده EZCast Pro است که در سال 2019 تولید شده. از قابلیت جدید این دانگل می توان به استفاده همزمان چند دانگل ایزی کست Pro 2 به صورت همزمان برای پخش ی تصویر در چند صفحه نمایش اشاره کرد. این دانگل قابلیت ارسال 4 تصویر جداگانه از 4 دستگاه موبایل ، تبلت ، لپتاپ و کامپیوتر را دارد.

مشخصات سخت افزاری

CPU: پردازنده دانگل از نوع AM8270 با قدرت پردازش بالاست

WiFi : شبکه وای فای دانگل از نوع دوباند 801.11ac 2T2R 855Mbps با آنتن داخلی است.

ezcast pro 2
ارسال 4 تصویر به یک مانیتور و تلویزیون

اتصال چند دستگاه به یک دانگل

از ویژگی های اصلی محصولات EZCast Pro قابلیت اتصال همزمان چند دستگاه به یک دانگل است. توسط EZCast Pro 2 هم می توانید به صورت همزمان چند دستگاه به این دانگل به صورت بی سیم متصل شوند و تا 4 تصویر همزمان از 4 دستگاه ارسال کنید. توسط این دانگل و نرم افزار EZCast Pro می توانید صفحه نمایش را به 1 یا 2 یا 4 قسمت تقسیم کرده و تصاویر ارسالی را پخش کنید.

اتصال یک دستگاه به چند دانگل

یکی از جدیدترین نوآوری های این دانگل ، قابلیت اتصال و ارسال تصویر از یک دستگاه مانند لپتاپ یا موبایل به چند دانگل EZCast Pro 2 و ارسال یک تصویر یکسان در چند صحه نمایش است. تا پیش از این هر دستگاه تنها قابلیت اتصال به یک دانگل را داشت و برای ارسال یک تصویر به صفحه نمایش های دیگر باید از راه های دیگر مانند اسپلیتر HDMI استفاده می کردید . با وجود ایزی کست پرو 2 ، دیگر نیازه به کابل کشی و استفاده از اسپلیتر و دستگاه های دیگر برای پخش یک تصویر در چند صفحه نمایش را نخواهید داشت. کافیست به ازای هر صفحه نمایش یک دانگل EZCast Pro 2 داشه باشید !

اتصال یک لپتاپ به 3 مانیتور و تلویزیون
ezcast pro app on play store app store

نرم افزار

ایزی کست پرو 2 ، از نرم افزار خانواده Pro با نادم EZCast Pro پشتیبانی می کند. این نرم افزار با نرم افزار EZCat متفاوت است. از قابلیت های این نرم افزار می توان به مدیریت تصاویر ارسالی از دستگاه های دیگر و همچنین کنترل سطح دسترسی افراد به دانگل اشاره کرد. همچنین توسط این نرم افزار می توانید به قابلیت هایی مانند دسترسی همزمان به مودم وای فای ، تغییر رزولوشن و … دسترسی داشته باشید. این نرم افزار در تمام سیستم عامل عای Android ، Windows ، iOS و MAC OS قابل نصب است. با مراجعه به صفحه دانلود نرم افزار EZCap Pro نسخه مورد نظرتون را دانلود و نصب کنید.

پشتیبانی از کیفیت 4K@30fps

ایزی کست پرو 2 ، از رزولوشن 4K@30fps و 1080p@60 پشتیبانی می کند. بنابراین می توانید از انواع دستگاه ها انواع تصاویر با کیفیت های مختلف را به صورت بی سیم به این دانگل HDMI انتقال دهید.

دانگل 4k

اتصال دانگل Pro 2

نحوه اتصال دانگل EZCast Pro 2 بسیار سادست. کافیست یک سر کابل USB را به دانگل و سر دیگر آنرا به آداپتور USB وصل کنید. در آخر دانگل را به پورت HDMI تلویزیون و صفحه نمایش خود وصل کنید. فقط توجه داشته باشید حتما از آداپتور USB 5V 2A با کیفیت مناسب استفاده کنید و از USB تلویزیون و ویدئو پروژکتور و مانیتور برای تامین برق استفاده نکنید تا دچار قطعی و کندی سرعت نشوید.

فهرست