بررسی دانگل ایزی کست 2

دانگل EZCast 2 ، تولید سال 2019 و از پرفروش ترین دانگل های انتقال تصویر بی سیم شرکت ایزی کست است که تا به حال تولید شده. این دانگل HDMI دارای شبکه وای فای 5G و رم 256 مگابایتی است که در پردازش تصاویر با کیفیت و سرعت بالا بسیار تاثیر گذار است. این دانگل HDMI نسل جدید از دانگل های انتقال تصویر با سخت افزار قوی تر و انتقال تصویر با سرعت بالاتر است.

دانگل ezcast 2
مشخصات دانگل ایزی کست ezcast

سخت افزار

دانگل ایزی کست 2 دارای یک سخت افزار قوی با پردازنده نسل جدید است. این دانگل از یک پردازنده AM8271 بهره می برد که نسبت به دانگل های هم رده و قبل تر از خود بسیار قوی تر است. رم این دانگل 256MB نوع DDR3 است. شبکه وای فای دانگل از نوع دو باند 2.4/5G است که تاثییر بالایی در سرعت و انتقال تصاویر با کیفیت بالا دارد.

نرم افزار

این دانگل از نرم افزار EZCast پشتیبانی می کند. این نرم افزار قابلیت نصب بر روی Windows ، Android ، iOS و Mac OS را دارد.  شما می توانید این نرم افزار را برای iOS از App Store و برای اندروید از Play Store و یا از قسمت دانلود نرم افزار EZCast ، برای سه نسخه اندروید ، ویندوز و Mac OS دانلود و نصب کنید.

نرم افزار ایزی کست 2
دانگل ایزی کست 2

رضایت از پخش فیلم Full HD98%

98%

رضایت از پخش بازی های حرفه ای Android و iOS95%

95%

رضایت از پخش نرم افزارهای نماوا ، فیلیمو و نرم افزارهای مشابه100%

100%

اتصال دانگل EZCast 2

اتصال دانگل EZCast 2 بسیار سادست. یک کابل که داخل بسته قرار دارد را به دانگل و سر دیگر آن را به آداپتور USB 5V وصل کنید. در اخر دانگل را به صفحه نمایش خود وصل کرده و از آن لذت ببرید. بازهم تاکید می کنیم از یک آداپتور USB مانند آداپتور شارژ گوشی موبایل با کیفیت استفاده کنیدو از USB تلویزیون و دستگاه های مشابه برای تامین برق دانل استفاده نکنید.

how to connect ezcast 2
فهرست